Start

Odwiedziło nas:

Dzisiaj29
Wczoraj72
Ogółem162377

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się!
Haryzma - Bogatynia
Krystian na Jamajce
Redaktor: Janusz Frączek   
13.03.2010.
Image
rys. wrzuta.pl
Jutro minie tydzień, gdy go przypadkowo spotkałem koło EKO. Marcowa zimna niedziela, a tu nagle Krystian wesoło maszeruje z torbą przewieszoną przez ramię. Nic się nie zmienił - dredy i specyficzna bródka (no może brodę miał troszkę inną, gdy jeszcze niedawno chodził do LO w Bogatyni). I te jego kolorowe chusty wplecione w dredy. "Jutro wracam na Jamajkę",  tak powiedział na wstępie. Grał na gitarze w naszym szkolnym zespole "The Czopas Band". Zawsze w nim podziwiałem tą niesamowitą pasję i miłośc do  reggae. Zagraliśmy razem wiele koncertów. Gdy Czopasy grały  reggae Krystian radośnie się uśmiechał i rozkołysany odpływał w tylko jemu znane rejony. Pogadaliśmy chwilę o muzyce, o Jamajce, o płycie którą nagrał. Powiedział,że żonie Boba Marley'a(wdowie po nim) podobają się jego utwory.Pożegnaliśmy się. Zawsze żałowałem, że odszedł z liceum i przestał przychodzić na próby Czopasów. Uwielbiam takich Nikiforów jak Krystian Walczak. Bez nich ten świat to jeden zakurzony gabinet figur woskowych. 
Zmieniony ( 15.03.2010. )
 
Pasja,pracowitość i lojalność
Redaktor: Janusz Frączek   
08.02.2010.
ImageNa pewno każdy o tym myślał w różnych okresach swojego życia jak to się dzieje ,że jedni artyści odnoszą sukces i są znani i szanowani(nie myślę tylko o muzykach, ale w ogóle o ludziach) a inni pomimo niemałych umiejętności warsztatowych, nigdy nie będą w stanie zaistnieć.
Osobiście wydaje mi się, że olbrzymią rolę odgrywa lojalność, osobowość i charyzma. I oczywiście kilka pytań, na które każdy musi sam sobie odpowiedzieć. Czy chcę robić coś co jest moją pasją i wkładam w to całą duszę, czy raczej jest to akcja typu hotel. Wchodzę i wychodzę, czyli typowe pozbawione emocji rutynowe zachowania. Więcej udawania,niż prawdziwego działania. Czy chcę zaistnieć medialnie i coś pokazać. No właśnie co pokazać pokazując coś? Czy raczej nie chcę zaistnieć medialnie po to, żeby zaistnieć prawdziwie.
Zmieniony ( 15.03.2010. )
Czytaj całość
 
Nowe zdjęcia !!!
Redaktor: Rafał Hnitecki   
29.09.2009.
ImageW galerii pojawiły sie nowe zdjęcia z ostatniego koncertu w ramach Festynu Trzech Państw. Zapraszamy do ogladania :).
Galeria z koncertu
Zmieniony ( 29.09.2009. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 42 z 54